Bize Ulaşın / 0 551 405 71 78

Bize Yazın / info@intexpara.com

INTEXCOIN BİR YAŞINDA VE YENİ ÜRÜNLERLE KARŞINIZDA

Anasayfa / Haber ve Duyurular / INTEXCOIN BİR YAŞINDA VE YENİ ÜRÜNLERLE KARŞINIZDA
Sevdiklerinizle Paylaşın

INTEXCOIN BİR YAŞINDA VE YENİ ÜRÜNLERLE KARŞINIZDA

Değerli topluluğumuz;

Neden olmasın? Diye başladığımız bu yolculukta 1.yılımızı kutlarken daha iyisini başarmış olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Ekosistemimiz her geçen daha da büyürken koyduğumuz hedeflere emin adımlarla hızla ilerliyoruz. Gerek çizgimizi bozmayan duruşumuzla ve gerekse yaptığımız işlere övgü ve saygı hep birlikte hak ettik.

Bu bir yıllık süreçte birçok işi birlikte başarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bazı alanlarda dünyada ilkleri de yine hep birlikte başardık.

Güvenli alışveriş sistemi ile korunan ve sadece kripto para kullanılarak alışveriş yapılan dünyadaki ilk ve tek e-ticaret platformu olan intexplace.com kurduk. Geride bıraktığımız 1.yılın ardından intexplace platformu üzerinde onlarca mağazada yüzlerce ürün intexcoin karşılığında satıldı.

Ödeme çözümleri üreten Nayax omurgasına giren, ilk ve tek kripto para olduk. Sıcak ve soğuk içecek otomatları üreten Nordic Drinks ile işbirliğimiz bize bu fırsatı verdi. Bu da bir ilk..

Şimdi ise daha büyük atılımlar için 2017 yılı bizim yılımız olsun istiyor ve bunun için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Artık daha geniş kitlelere ulaşacak bilgi birikimimiz ve gücümüz var. Tüm sistemlerimiz yüksek bir hassasiyetle yönetiliyor ve hiçbir sorun yaşamadan da devam ediyor.

Bizler intexcoin yönetimi olarak 2017 yılında büyük hedefler için sahada sizlerin elini daha da güçlendirmek ve kolaylaştırmak adına bir dizi yeni ürün ile karşınızdayız.

Bu doğrultuda sizlerden ve bize ilgi duyan çevrelerden gelen yoğun istekler doğrultusunda bazı yeni ürünleri hizmetinize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Amaç;
Gençlerimizin, imkanları kısıtlı olan insanlarımızın, bizimle bu yolu yürümekten mahrum kalmasını istemiyoruz.

Bu vesile ile hem topluluğumuzun büyümesine katkıyı arttırmak hem paramızın daha geniş çevrelere ulaşmasını sağlamak ve intexcoin ile yapılan ticaretimizin de büyümesine katkı sağlamak için aşağıdaki yeni ürünlerimizi kullanımınıza sunuyoruz. Yeni ürünlerimiz ile birlikte intexcoin’e sahip olmak isteyen herkesin bu taleplerini yerine getirmiş olacağız. Böylelikle topluluğumuz daha da hızlı büyüyecek ve daha fazla kişi tarafından kullanılacak.

Bu durum aynı zamanda paramızın kısmen de tüm dünyaya açılması demektir.

Biz idealleri olan ve bu ideallere emin adımlarla yürüyen güçlü bir takımız. Bu takımın her oyuncusu yıldız oyuncudur.

Bizlere olan güveninize, desteğinize ve birlikte başardığımız tüm işlere olan katkılarınızdan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

Birlikte ve artarak devam edeceğinden hiç şüphe duymadığım desteğinize şimdiden teşekkür ederim.

Bu ülke bu vizyonu hak ediyor. Yolumuz açık olsun, herkese başarılar diliyorum.

Saygılarımızla,
Erdoğan KÖSE / Gn. Md.

Topluluğumuzun gücü ile her geçen gün itibar kazanan ve değerlenen yerli dijital paramız intexcoin, yeni yatırımcılarını arıyor! www.intexpara.com

Intexcoin Bağımsız İş Ortağına Aittir. Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...